Dzieje się, dzieje.

Dzieje się, dzieje.

Trochę minęło od naszego ostatniego wpisu na blogu i być może zastanawiacie się, kiedy będą następne artykuły. Śpieszę z małymi wytłumaczeniami, bo chociaż nie było wpisów, to jednak sporo się działo.

11 maja miałem możliwość wygłosić 1,5 godzinną konferencję do słuchaczy pierwszego i drugiego roku studiów Diecezjalnego Studium Teologii Rodziny w Bielsku-Białej. Byłem tym wystąpieniem zestresowany, ale myślę, że nie wypadło najgorzej. Przygotowanie prezentacji „zjadło” jednak nieco czasu, ale było warto.

Ale dzieje się jeszcze więcej i tym jestem bardzo, ale to bardzo podekscytowany. Otóż wspólnie z księdzem Tomaszem z radia Anioł Beskidów zaczęliśmy nagrywać audycje, w których rozmawiamy o wierze i finansach, o Słowie Bożym, które także w sferze pieniądza i zarządzania nim przychodzi nam z pomocą. Jest już kilka nagrań, ale poszliśmy krok dalej i nagrywamy nie tylko dźwięk, który będziecie sobie mogli także odsłuchać na stronie (nie każdy będzie miał czas i możliwość wysłuchać audycji w radiu), ale postanowiliśmy wrzucić video na kanał na YouTube. „Compass – z wiarą o finansach” – to właśnie miejsce na którym są już dostępne nasze nagrania:

Plan jest taki, że w kolejne soboty czerwca publikować będziemy poszczególne odcinki, potem zrobimy wakacyjną przerwę i wrócimy z nowym materiałem od września.

Zapraszam  do słuchania i oglądania. Polecajcie przyjaciołom i znajomym.

Dajcie znać, co ewentualnie poprawić, zmienić – dopiero co zaczynamy, więc wszystkie uwagi mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie.

podpisS

Czy ten artykuł jest dla Ciebie pomocny?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o wierze i finansach. Twój adres jest u nas bezpieczny.