MAPA COMPASS'A

           Próbujesz wyjść na prostą i chcesz uzdrowić swoje finanse? Nie wiesz, od czego zacząć i co zrobić w pierwszej kolejności?
           Nieustający i wytrwały trud to sposób na osiągnięcie prawdziwej wolności finansowej. Możesz odnieść sukces, wykonując plan, idąc krok za krokiem, osiągając poszczególne, możliwe cele, skupiając się w danym momencie na jednym z nich. W Księdze Przysłów 21:5 czytamy: „Zamiary pracowitego [przynoszą] zysk”. Z Bożą pomocą na pewno poczynisz postępy.
Mapa Compass’u to łatwy do naśladowania przewodnik, który działa niezależnie od tego, jakie dochody obecnie osiągasz.
Mapa odpowiada na dwa zasadnicze pytania: Gdzie jestem finansowo? i Co mam zrobić dalej?
           Pierwszy krok, to zorientować się, w którym miejscu jesteś.
Spójrz na mapę. Jest siedem miejsc docelowych, a każdy z nich ma kilka kroków. Przejrzyj poszczególne kroki w każdym miejscu docelowym i sprawdź, co już osiągnąłeś. Teraz już wiesz, gdzie jesteś.
           Następnym krokiem jest ustalenie, co należy dalej zrobić, aby ukończyć to miejsce docelowe, którego jeszcze nie doprowadziłeś do końca. Uzupełniaj miejsca docelowe w podanej kolejności i przechodź do następnego etapu dopiero po zakończeniu poprzedniego.
Skupianie się na każdym punkcie docelowym, jeden po drugim, pomoże Ci osiągnąć stały postęp, a po ukończeniu każdego celu zbudujesz solidny fundament finansowy na swoją przyszłość.

Pobierz mapę i rozpocznij podróż już teraz!