kim jesteśmy __________ co robimy

Fundacja Compass – Boża droga do finansowej wolności – przekazujemy biblijne zasady finansowe z  katolickiego punktu widzenia. Compass w Polsce jest ściśle związany z amerykańskim Compass Catholic Ministries. Czerpiemy z Biblii, Katechizmu Kościoła Katolickiego, nauki społecznej Kościoła, dzieł świętych ludzi Kościoła i dokumentów papieskich, aby pomóc Tobie spojrzeć na finanse z Bożej perspektywy.

W Piśmie Świętym znajdziemy ponad 2500 wersetów o tym, jak radzić sobie z pieniędzmi i dobytkiem. Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o pieniądzach, można znaleźć w Biblii. Pismo Święte podpowie nam, jak wydawać, oszczędzać, dawać i zarządzać pieniędzmi.

Papież Franciszek powiedział: „Pieniądze muszą służyć, a nie rządzić”. Propozycje Compass’u pomogą uciec Ci od konsumpcjonizmu oraz znaleźć spokój i zadowolenie w Panu. Kiedy zaczniesz się uczyć zarządzać pieniędzmi stosując zasady finansowe z Biblii, staniesz się prawdziwym szafarzem wielu błogosławieństw, którymi obdarza Cię Bóg.

Niezależnie od tego, czy obecnie radzisz sobie finansowo, czy walczysz, aby spłacić miesięczne rachunki, czy jesteś młody, czy w kwiecie wieku, samotny czy w związku małżeńskim, pracujesz lub jesteś na emeryturze – jesteśmy dla Ciebie!

Sprawdź blog Compass’a w poszukiwaniu ciekawych artykułów, zapisz się do newsletter’a, aby być na bieżąco z naszymi materiałami i dowiedzieć się więcej na temat związku między wiarą a finansami.

DLACZEGO COMPASS?

Każda podróż prowadzi do jakiegoś celu. Korzystając z kompasu (ang. compass), możemy pozostać na właściwej drodze i dotrzeć do pożądanego celu. Nasze materiały pomogą Ci spojrzeć z Bożej perspektywy  na pieniądze i inne dobra materialne, aby pozostać na właściwej drodze i dotrzeć do najważniejszego celu – życia z Chrystusem na zawsze.